O nás

VizioDron SlovenskoNázov spoločnosti VizioDron vznikol z filozofie pozerať sa, vidieť z vtáčej perspektívy, pohybovať sa slobodne vo vzduchu s dronom a vidieť/vedieť skontrolovať plochy, nedostupné miesta a mnoho iného, čo špeciálna technológia s dronmi ponúka.

Volám sa Robert Farkaš, som majiteľom firmy ReflexRol s.r.o., ktorá je dodávateľom a realizátorom tieniacej techniky už 8 rokov. Pre pohodlie zákazníkov firma tiež založila e-shop na www.reflexrol.eu, kde si môžete v kľude a bezpečí objednávať z domova alebo kancelárie výrobky Somfy.

ViziodronVizioDron som založil z dôvodu mojej túžby robiť profesionálnu prácu, ktorá ľuďom uľahčí život a odbremení životné prostredie. Vždy ma fascinovali lietajúce stroje vo vzduchu a budem šťastný ak budem môcť pomáhať takým krásnym a profesionálnym lietajúcim strojom aj Vám.

20210306_130558.jpgMichal Lacko,
som vyštudovaný geoinformatik s dlhoročnými skúsenosťami v poľnohospodárstve. Licencovaný pilot UAV s náletom viac ako 1000 letových hodín, prevažne za účelom mapovaním krajiny a leteckej fotogrametrie. Letecký profesionál pracujúci ako riadiaci letovej prevádzky na oblastnom stredisku ACC Bratislava v štátnom podniku Letové prevádzkové Služby. V projekte VizioDron sa snažím byť tým elementom, ktorý sa na povrch našej krásnej planéty pozerá troška inak ako pomocou štandardných RGB objektívov. Mojou doménou je diaľkový prieskum Zeme pomocou technológií multispektrálneho a laserového snímania. Celý svoj profesný život sa venujem precíznemu poľnohospodárstvu a snažím sa do tohto krásneho odvetvia vniesť za hrsť moderných technológií, ktoré farmárom pomáhajú zvýšiť efektivitu, znížiť náklady a v neposlednom rade šetriť životné prostredie.Certifikáty