LETECKÉ PRÁCE S DRONOM

Vyberte si z našich služieb s dronom

TERMOVÍZIA, TERMOGRAFIA SOLÁRNYCH, FOTOVOLTICKÝCH PANELOV

TERMOVÍZIA, TERMOGRAFIA SOLÁRNYCH, FOTOVOLTICKÝCH PANELOV

Maximalizujte výkon a efektivitu svojho solárneho, fotovoltického panela pomocou podrobných údajov z infračervených, termovíznych (termografických) snímkov z dronu. Infračervené, termovízne skenovanie FVP panelov identifikuje poruchy jednotlivých modulov a reťazcov. Tieto poškodené panely je potom možné vymeniť a zvýšiť tak celkový výkon solárneho poľa. Zvýšte prevádzkovú účinnosť svojich solárnych, fotovoltických panelov pomocou dronovej termografie a uvidíte okamžitú návratnosť svojich investícií. 


NOČNÉ LETY, PÁTRACIE PRÁCE, KOORDINÁCIA ZHROMAŽDENI A JEDNOTLIVCOV

NOČNÉ LETY, PÁTRACIE PRÁCE, KOORDINÁCIA ZHROMAŽDENI A JEDNOTLIVCOV

Na nočné lety a práce s dronom používame náš DJI Mavic 2 Enterprise Dual s Flir termokamerou a nočným videním. Ponúkame Vám ideálne riešenie nielen na sledovanie a fotografovanie, ale dokonca aj na záchranné misie. Dokážeme lietať aj za chladných nocí, nakoľko si dron dokáže zapnúť samoohrievanie batérií. Pre obzvlášť chladné noci, kedy môžu batérie zlyhať v dôsledku chladu, vieme batériu zohriať a vykonávať prácu.

SELEKTÍVNA CIELENÁ APLIKÁCIA V POĽNOHOSPODÁRSTVE

SELEKTÍVNA CIELENÁ APLIKÁCIA V POĽNOHOSPODÁRSTVE

Selektívna, respektíve cielená aplikácia prípravkov na ochranu a výživu rastlín je pojem, ktorý v dnešnej dobe hýbe svetom presného poľnohospodárstva. Ide o presne zacielenú aplikáciu chemických postrekov a umelých hnojív len na časti porastu, kde to je potrebné, prípadne neaplikovanie daných látok na miesta, kde to je zbytočné. Navyše veľkosť poškodenej plochy vieme na základe GPS dát presne vyčísliť, čo Vám uľahčí likvidáciu škôd v poisťovni.