KONTROLA, INŠPEKCIA FASÁDY, ŽALÚZIÍ A ROLIET NA BUDOVÁCH S DRONMI

KONTROLA, INŠPEKCIA FASÁDY, ŽALÚZIÍ A ROLIET NA BUDOVÁCH S DRONMI

Máte záujem? Napíšte nám na:

lietame@viziodron.sk

Kvalifikované, profesionálne kontroly fasád, fasádnych žalúzií a roliet.

Ponúkame Vám kontroly fasád a s nimi spojené kontroly roliet, žalúzií s dronom. Naše fotografie s vysokým rozlíšením a 4K video zachytené rýchlosťou 60 snímok za sekundu odhaľujú najmenšie detaily vonkajšieho povrchu v akejkoľvek výške. V spolupráci so spoločnostou ReflexRol s.r.o. ponúkame aj kontrolu markíz a pergol, ktoré sú namontované na miestach s obmedzeným prístupom.

Objednajte si profesionálneho poskytovateľa služieb s dronom a urobte prácu správne

Kontrola fasády dronom vám môže pomôcť rýchlo vyhodnotiť stav všetkých fasádnych a obkladových konštrukcií a tiež žalúzií a roliet. Snímky vo vysokom rozlíšení vám môžu pomôcť ľahko odhaliť praskliny, posuny, netesnosti, zhoršenú koróziu, poškodené fasádne žalúzie alebo rolety.

S dronom môžete rýchlo vyhodnotiť stav fasády, fasádnych žalúzií a roliet budovy za pár minút

Kontroly fasády s dronom nie sú o použití nejakej vymyslenej novej technológii jednoducho preto, lebo je nová. Ide o použitie správneho nástroja pre danú prácu. S rukoväťou na metle by ste klinec netĺkli, však? Nie, použili by ste kladivo. Drony sú navrhnuté špeciálne na snímanie fotografií a videa vo výškach, to je to, čo robia. Ak chcete preskúmať exteriér svojej budovy, najlepším nástrojom na vykonanie tejto inšpekčnej práce je bezpilotné lietadlo. Kontrola fasády s dronom je v porovnaní s nami rýchla a ekonomicky výhodná. Umožní vám opraviť menšie problémy skôr, ako sa stanú závažnými a nákladnými problémami.

Prečo by ste mali robiť kontrolu fasády?

Jedným slovom, „gravitácia“.

Problémy s fasádami a obkladmi majú potenciál ovplyvniť verejnú bezpečnosť a môžu byť významným zdrojom zodpovednosti. Svoju zodpovednosť však môžete podstatne znížiť, ak sa o probléme dozviete prostredníctvom kontroly fasády, fasádnych žalúzií a roliet z bezpilotných lietadiel a urobíte okamžité nápravné opatrenia na ochranu verejnosti.

Galéria