KONTROLA STRECHY TERMOVÍZIOU, DIAGNOSTIKA ZATEKANIA PLOCHEJ STRECHY, INŠPEKCIA KOMINOV

KONTROLA STRECHY TERMOVÍZIOU, DIAGNOSTIKA ZATEKANIA PLOCHEJ STRECHY, INŠPEKCIA KOMINOV

Máte záujem? Napíšte nám na:

lietame@viziodron.sk

Obloha nie je limit! Získajte výsledky.

S našou službou kontroly strechy termovíziou z dronu nie je potrebné riskovať, že vám na vašu strechu vylezie dodávateľ alebo zamestnanec. Môžeme získať podrobnú kontrolu strechy zo zeme našimi špičkovými dronmi. Vďaka nášmu novému duálnemu dronu DJI Mavic 2 Enterprise môžeme snímať video ostrejšie, jasnejšie a podrobnejšie ako kedykoľvek predtým.

Kontroly striech si vyžadovali pozorovanie buď na úrovni terénu, z rebríka alebo z fyzickej chôdze po streche. Tieto pozorovania zahŕňajú nielen strmé uhly, ale aj rozsiahle a dokonca neprístupné oblasti. Čas potrebný na zastarané metódy je nákladný, nehovoriac o rizikách zodpovednosti. Z dôvodu týchto časových požiadaviek a fyzických obmedzení je dodržanie každého centimetra strechy veľmi nepravdepodobné a kvalita týchto kontrol je veľmi obmedzená.

Avšak pomocou dronu zachytíte vysoko kvalitné fotografie a videá nielen strechy, ale aj celej konštrukcie a majetku, tieto kontroly je možné vykonať už za niekoľko hodín. To nám umožňuje sledovať výsledky kontroly zo zeme a pripraviť podrobnú analýzu údajov v kratšom čase a prakticky bez rizika zranenia.

Kontrola strechy pomocou termovízie VizioDron

Spoločnosť VizioDron poskytuje služby inšpekcie termovíziou strechy na akomkoľvek strešnom systéme po celej krajine. Na zabezpečenie najpresnejšej a technologicky najvyspelejšej tepelnej infračervenej strešnej inšpekčnej služby v SR používame špičkové termovízie FLIR VUE a FLIR MSX namontované v našom duálnom drone DJI Mavic 2 Enterprise.

Naša kontrola termovízie strechy zahŕňa:

  • Termogram a fotografia celej strešnej plochy
  • Vysoko kvalitné tepelné video zo strechy
  • Správa upozorňuje na oblasti možného úniku a poškodenia

Naše špičkové termovízne riešenie s duálnou kamerou poskytuje bezkonkurenčné detaily, presnosť a čas letu. DJI Mavic 2 Enterprise je najpokročilejší systém kontroly strechy termovíziou na svete. Po rokoch výskumu a vývoja je toto riešenie dostupné iba prostredníctvom certifikovaných pilotov VizioDron. S našou službou kontroly strechy s dronom nie je potrebné riskovať, že vám na vašu strechu vylezie dodávateľ alebo zamestnanec. Môžeme získať podrobnú kontrolu strechy zo zeme našimi špičkovými dronmi na kontrolu strechy. Aj s našim novým duálnym dronom DJI Mavic 2 Enterprise môžeme snímať video ostrejšie, jasnejšie a podrobnejšie ako kedykoľvek predtým. Zavolajte VizioDron ešte dnes na kontrolu strechy drona.

Prečo by som mal dostať kontrolu strechy termovíziou?

Mali by ste mať kontrolu strechy termovízoiu od VizioDron, pretože nie všetky poškodenia sú viditeľné voľným okom. Nezistený únik vás môže stáť tisíce eur a spôsobí vám vyššie účty za kúrenie a chladenie ak Vaša strecha nebude opravená.

Prečo je dôležitá nezávislá kontrola strechy?

Je známe, že spoločnosti, ktoré ponúkajú opravy striech, preháňajú alebo zrovnávajú rozsah požadovanej opravy strechy. Naším jediným záujmom je poskytnúť vám kompletný a presný tepelný infračervený strešný report, aby ste sa mohli rozhodnúť, čo je pre vaše potreby najlepšie.

Prečo je analýza strechy termovíziou lepšia ako klasická vizuálna analýza ?


Pri prezeraní fotografií z termovízie strechy uvidíte celý obrázok vašej nehnuteľnosti. V prípade snímania klasickou FLIR kamerou nerobia uvedené kamery presnú prácu, pretože keď stojíte na streche, tak úniky tepla z vašej strechy vyžarujú kolmo a výška merania nezodpovedá meraným parametrom. Pri meraní celej strechy priamo zhora s dronom nedochádza k vzniku nežiaducich rušivých vplyvov a výška merania zodpovedá meraným parametrom. Výsledkom je presnejší tepelný obraz vašej strechy.

Prečo by som si mal pre svoju kontrolu strechy termovíziou zvoliť VizioDron?

Sme zaškolení v oblasti leteckých snímok, videografie a inšpekčných služieb. Ako mladý tím vieme, čo je potrebné na to, aby sme Vám poskytli profesionálne služby. Ak vašu strechu necháte skontrolovať UAV technológiou s termovíziou, uistite sa o schváleniach a certifikácii pilotov UAV, (bezpilotné lietadlá a práca s termokamerou),  aby ste mali istotu, že dostávate kvalitnú službu, ktorú si zaslúžite.


Galéria